Tanulni vagy nem tanulni? Ez itt a kérdés?

November vége fele már mindannyiunk gerincén végigfut ugyanaz a jeges iszonyat, az éjszakák egyre hosszabbodnak. Egyre kevesebb szaktárssal oszthatod meg egy-egy fergetegesen izgalmas előadás élvezeteit. Az idegesség és szorongás sötét árnyékként kúszik be az egyre hűvösebb mindennapokba… És lassan rájössz: bizony az egyetem vasmarka az, ami a gyomorszájadat szorítja, az utolsó ZH-k megírattatnak, nyakunkon a vizsgaidőszak. A vizsgaidőszak az az elkerülhetetlen periódus a szemeszter végén, melyet általában 13 óralátogatással (??) eltöltött hét előz meg. Nem számít, hogy gólya vagy dörzsölt felsőbb éves hallgató vagy, mindenképpen nagy kihívással nézel szembe. S … Bővebben: Tanulni vagy nem tanulni? Ez itt a kérdés?